FORGOT YOUR DETAILS?

KIM JESTESMY I CO ROBIMY

Akcel Plus powstał w 2002 roku z pasji i wieloletniego doświadczenia w branży budowlanej. Naszym głównym celem jest wychodzenie naprzeciw aktualnym potrzebom i oczekiwaniom Klientów, dzięki czemu działamy z pasją i zaangażowaniem od 14 lat. Sukcesywnie rozwijamy ofertę o innowacyjne produkty, wprowadzamy nowe programy sprzedażowe, powiększamy bazę transportową i powierzchnie magazynowe by zapewnić naszym Klientom komfortową współpracę przy minimalnym wysiłku z ich strony.

ORIENTACJA NA KLIENTA

Słuchamy naszych klientów i wciąż wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom . Wszystkie nasze działania koncertujemy na Kliencie.

ZESPÓŁ

Tworzymy zgrany zespół i każdy z nas bierze odpowiedzialność za sprawne działanie firmy, rozwija się i dobrze czuje w pracy.

DŁUGOTRWAŁE RELACJE

Realne zaangażowanie, obustronne korzyści biznesowe i wieloletnie doświadczenie sprawiają, że nawiązujemy długotrwałą współpracę z Klientami i Dostawcami.

DOSKONAŁOSĆ OPERACYJNA

Każdego dnia staramy się być lepsi, wprowadzać niezbędne zmiany i rozwijać się tak by spełniać oczekiwania naszych Klientów.

CIEKAWOSTKI

850 000 km

tyle folii kupili nasi klienci

2000 ton

tyle papy sprzedaliśmy w 2016 roku

1500 filiżanek

tyle kawy wypiliśmy od stycznia 2016

3 500 000 km

tyle przejechaliśmy by dostarczyć towar klientom

ZAINTERESOWANY

Jesteś zainteresowany naszymi produktami? Skontaktuj się z nami.

TOP